5 اکتبر 2017 در تخریب های ازدواج
من اولین کسی نیستم که می گویم فناوری می تواند حواس پرتی به ازدواج شما باشد. من می دانم که این است و چنین است که من مانند همه افراد دیگر با متعادل کردن فن آوری در زندگی می جنگم. فناوری چیزهای خوبی را در زندگی ما و همچنین چیزهای بد به ارمغان می آورد. من می توانم ثانیه با هر کسی در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کنم. من می توانم به مردم مشاوره بدهم ، آنها را تشویق کنم و به روشهایی که هرگز تصور نمی کردم آنها را آموزش دهم. من به راحتی می توانم با چیزهایی ارتباط برقرار کنم که مرا از زندگی و ازدواج من منحرف می کند.

فناوری می تواند یک فرار باشد که همه چیز بد نیست. این بستگی به جایی دارد که ما فرار می کنیم و چه مدت از بین رفته ایم. در تحقیقی که توسط Deloitte در سال 2015 منتشر شد ، محققان دریافتند که متوسط ​​آمریکایی روزانه 46 بار به تلفن خود نگاه می کند. در مجموع این رقم بالغ بر هشت میلیون روز برای کسانی که در آمریکا به نظر می رسند است. در اینجا بخشی از مطالعه است که من را بیشتر علاقه مند کرده است. از بین افراد مورد بررسی ، 89٪ در اوقات فراغت از تلفن خود استفاده می کنند. 87٪ هنگام صحبت با خانواده و دوستان از تلفن خود استفاده کرده اند. 81٪ هنگام غذا خوردن در رستوران به تلفنهای خود دسترسی پیدا می کنند. من همه اینها را انجام داده ام و از آن تجربیات ، این همان چیزی است که من آموخته ام. اگر اوقات فراغت را در دستگاه خود می گذرانم ، از تعامل با افراد اطرافم غافل می شوم و این اغلب اوقات همسر من است. سپس اگر من تصمیم به گذراندن اوقات با همسر خود دارم و هنگام صحبت با او از تلفن من حواسم پرت شده است ، چه پیامی را برای شما ارسال می کنم؟ اگر اینگونه باشد ، "آنچه در تلفن من از شما مهمتر است" ، من نمی خواهم آن پیام را ارسال کنم.

یکی از مواردی که نانسی و من را وقتی دوست داشتیم به هم وصل کردیم ، خوردن غذا با هم بود. دوست داشتم با او صحبت کنم و به او نگاه کنم. امروز که با هم غذا می خوریم و من تلفن خودم هستم ، چه چیزی را از دست داده ام؟ در کتاب من "7 راز یک ازدواج عالی" ، من درباره تعادل در زندگی شما صحبت می کنم. من فکر می کنم فناوری به این شکل است. اگر هدف من در زندگی این است که خدا را اول و نانسی قرار دهیم ، پس فناوری نمی تواند راه خود را در یکی از این موقعیت ها قرار دهد.

فناوری به خودی خود بد یا نادرست نیست ، اینگونه است که ما از آن استفاده می کنیم که می تواند آن را به یکی از آن دسته ها منتقل کند. امروز سه سوال برای شما. اول ، چگونه در زندگی خود از فناوری استفاده می کنید؟ دوم ، آیا این از ازدواج شما فاصله می گیرد؟ سوم ، شما قصد دارید چه کاری انجام دهید؟

ازدواج عالی ، ازدواج مسیحی ، دکتر. KIM ، مشاوره ازدواج ، ازدواج ، ازدواج ، تحقیق ، تکنولوژی در ازدواج ، زمان کیفیت در ازدواج ، پراکندگی برای ازدواج ها ، اولویت های ازدواج ، بازیابی تعادل ، ثابت ماندن
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

پرواز و همه چیز: صمیمیت است
28 سپتامبر 2017 در ازدواج مربیان بهداشت
بیایید امروز در مورد صمیمیت صحبت کنیم و رابطه جنسی را از بحث خارج کنیم. خواندن را ترک نکنید. فقط به این دلیل که اکنون نمی خواهیم در مورد رابطه جنسی صحبت کنیم به معنای این نیست که آنچه در مورد آن صحبت می کنیم بعدا منجر به عالی نخواهد شد. برخی از ما در سالهای آشنایی خود بهتر از دیگران در معاشقه بودند. من خیلی خوب نبودم بسیاری از این موارد به این دلیل بود که من از رد می ترسیدم. من می توانستم با دختران خوب صحبت کنم اما معاشقه من را ترساند. وقتی با کالج با نانسی آشنا شدم ، عاشق شیوه ای که او با من معاشقه داشت ، دوست داشتم. هیچ وقت آشکار و ظریف نبود. یک نگاه یا لبخند فقط در زمان مناسب.

همینطور که قدمت گذاشتیم و من بیشتر به روابطمان اعتماد کردیم ، یاد گرفتم که لاس بزنم. این یکی از مواردی بود که من در مورد سالهای آشنایی ما دوست داشتم. امروز ما به همان اندازه یا بیشتر از آنچه که در دانشگاه انجام دادیم معاشقه می کنیم. به جز چند سال سخت ترین زندگی ما ، واقعاً بخش مهمی از زندگی ما در تمام طول زندگی مشترک بوده است و حتی در آن سالهای سخت ما توانستیم کمی معاشقه کنیم و واقعاً کمک کرد.

به سالهای قدمت خود فکر کنید. چگونه با هم معاشقه کردید؟ چه احساسی جرقه ای را ایجاد کرد؟ اکنون به این سؤال پاسخ دهید. آخرین باری که با هم معاشقه کردید کی بود؟ امید من این است که جواب شما اخیراً بوده است. اگر اینطور نبود ، چرا معاشقه را دوباره به عقد ازدواج خود قرار ندهید؟ بهانه ای نیست. من زوج هایی را در دهه هشتاد می شناسم که هنوز هم لاس می زنند و هنوز هم از مزایای معاشقه لذت می برند.

این جرقه ای را اضافه می کند که به هر ازدواج نیاز دارد. با تمرکز روی یکدیگر تمایل نشان می دهد. من در ابتدای این وبلاگ گفتم که ما رابطه جنسی را از بحث خارج می کنیم اما به یاد داشته باشید که در گذشته چطور معاشقه با یکدیگر اغلب منجر به عالی می شوند؟ گفت کافی است

شلیک کردن ، شلیک ، چگونه به پرواز در می آیند ، چگونه می توان با سخنان خود ، پرواز ، آتش ، روابط جنسی ، ازدواج مسیحی ، عروسی مسیحی ، پرواز. KIM ، HEAL A GARIWA TRAINWRECK ، HEALING A GARIWA TRWINWRECK ، ازدواج قطار
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

منبع :  sanykala

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها